Kontakt

Agnieszka Wojnar-Jadczyszyn
Psycholog Psychoterapeuta Rzeszów

Gabinet terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu "eMOCja"

Psycholog psychoterapeuta Rzeszów
Adres:

Napisz do mnie

Jeśli chcesz się umówić na wizytę lub chcesz, żebym skontaktowała się z Tobą, proszę o przesłanie wiadomości poprzez poniższy formularz.

ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (TEKST JEDN. DZ. U. Z 2002 R. NR 101, POZ. 926 ZE ZM.) ORAZ USTAWĄ Z DNIA 18 LIPCA 2002 R. O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (DZ. U Z 2002 R. NR 144, POZ. 1204 ZE ZM.) WYRAŻAM ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ OFERTY POCHODZĄCEJ OD FIRMY eMOCja: Psycholog Psychoterapeuta Rzeszów.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że:

  1. Państwa dane osobowe są przetwarzane jedynie w celu realizacji usług oferowanych przez firmę Psychoterapia - Agnieszka Wojnar-Jadczyszyn, która jest administratorem danych.
  2. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.:Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).